in ,

Każda laska leci na łobuzów.

Uważasz że to prawda ?

Czy naprawdę wrażliwi faceci mają najbardziej przewalone? Czy to oni muszą obrywać za to, że ktoś inny zranił dziewczynę i cierpieć, bo ona teraz się mści?
Byłem z moją dziewczyną 8 miesięcy. Wszystko było fajnie, układało się nam, ale ona nagle zerwała. Ja, jako wrażliwy człowiek oczywiście nie chciałem żeby odeszła, więc nie zerwaliśmy kontaktu. Gdy próbowałem czegoś więcej to słyszałem tylko słowa: „jesteśmy przyjaciółmi”. To bolało najbardziej. Wieść o tym, że tak naprawdę ona do mnie nic nie czuła. Oczywiście była zraniona wcześniej przez jakiegoś dupka i teraz mi się za to oberwało.
Byłem inny niż tacy typowi „maczo”. Wiecie co boli jeszcze bardziej? Że gdy jej nowy facet ją ranił, ja ją pocieszałem. Robiłem wszystko, żeby nie była smutna. Oczywiście ona mu wybaczyła i teraz ciągle słyszę: „a on to, a on tamto”. Nosz kur*a, jest to taki ból nie do opisania… Za każdym razem gdy słyszę o nim zazwyczaj lecą mi łzy. Zranił ją, a ona wierzy mu we wszystko.

Kochałem ją całym sercem, ale oczywiście wszystko się rozwaliło przez typka, który był KIEDYŚ. Naprawdę robiłem dla niej wszystko. Poświęcałem KAŻDĄ wolną chwilę dla niej.

Nawet specjalnie odmawiałem sobie spotkania z kumplami, żeby spotkać się z nią. Byłem gotów na największe poświęcenia dla niej. Tyle z siebie dałem i czemu musiało spotkać to mnie?

Czy naprawdę dziewczyny latają tylko za „bad boyami”? Wrażliwi chłopacy obrywają za to najbardziej. Bo oni się starają, robią wszystko, szanują je. A tamci zdradzają, potrafią nawet uderzyć. Nie rozumiem Was, dziewczyny.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oto ile kosztuje kilogram ZIEMNIAKA u Anny Lewandowskiej.

Oto najbardziej chore modyfikacje, jakie ludzie robią ze swoim ciałem.